na úvod

O společnosti


U zrodu Našeho gruntu stály dvě myšlenky. Tou první bylo dostat kvalitní potraviny na náš stůl a druhou podpořit malé a střední farmáře a výrobce. Obě tyto myšlenky se spojily právě v konceptu Náš grunt. Prodejny Náš grunt jsou zaměřeny na poctivé potraviny bez zbytečných přídavných látek, především od malých a středních tuzemských výrobců a farmářů. „Při prvních úvahách o vlastním podnikání, které začaly přicházet již v roce 2009, jsme zvažovali několik směrů. Ve finále jsme si uvědomili, že na českém trhu není žádný obchod zaměřený právě na lokální poctivé produkty. Naší jednoznačnou prioritou byla kvalita. Velmi nás proto těšilo, když jsme našli podobně smýšlející dodavatele, se kterými se dnes setkáváte v našich prodejnách,“ říká Jiří Málek, jeden ze zakladatelů společnosti. 

Společnost Náš grunt s.r.o., provozovatel konceptu Náš grunt, vznikla v roce 2010 jako ryze česká firma s českým kapitálem. Jedná se o první farmářskou síť prodejen v ČR budovanou formou uceleného konceptu. 

Náš grunt rozvíjí své zastoupení na trhu formou vlastních obchodů a franšíz. První prodejna byla otevřena v roce 2010 v Praze na Vinohradech, záhy následovaly regionální prodejny v dalších městech republiky.     Copyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2024