na úvod
Nezobrazil se Vám e-mail správně? Prosím klidněte ZDE
logo_nas_grunt.jpg 10.2.2016
Vychutnejte si masopustní speciality v Našem gruntu!
Období masopustu je tradiční oslavou hojnosti, kdy převážně v dobách minulých probíhaly zabijačky, svatby, maškarní průvody a lidé hojně hodovali. V Našem gruntu se držíme tradic, proto jsme pro Vás nachystali vynikající masopustní speciality nejen od pana Nováka z Budějovic, ale i od dalších lokálních výrobců.

Řekněte nám, co Vám nejvíce chutnalo, a můžete vyhrát dárkový balíček.
Vynikající pomazánka z pečeného vepřového kolena
right
Pečené koleno na chleba od pana Nováka z Budějovic je lahodný výrobek na způsob pomazánky. Směs z kousků konfitovaného vepřového kolena promíchaného na sádle s dozlatova opečenou cibulkou a špetkou soli je v kombinaci s čerstvým chlebem opravdová delikatesa.
Připravte si doma konfitované vepřové koleno za pár minut
left
Domácí příprava vepřového kolena zabere obvykle hodně času, který jsme Vám chtěli ušetřit, a proto přinášíme další novinku od pana Nováka - Konfitované vepřové koleno s částí zadní kýty. Při výrobě se koleno konfituje = pomalu a dlouze vaří ve vlastním tuku při nižší teplotě, následně se vakuově zabalí a pošle na naše prodejny. Koleno poté doma už jen vložte na 20 minut do vody o teplotě 80 °C, následně pečte v předehřáté troubě na 250 °C po dobu pouhých 10 min. Jako přílohu doporučujeme dobrý kváskový chléb s hořčicí, okurky, čerstvou cibuli a křen. Dobrou chuť!
Tradiční masopustní speciality
right
Zabijačkový guláš je také novinkou a zároveň exkluzivní produkt, který zakoupíte jen v Našem gruntu. Poctivý guláš v 680g sklenici obsahuje množství kvalitního vepřového masa a vnitřností a je skvěle dochucen majoránkou, kmínem a paprikou. 

Gulášová a Uzenářská polévka jsou vydatné polévky ve sklenicích uvařené ze silného masového vývaru (Uzenářská polévka je připravená z vývaru z uzených žeber). Tyto polévky Vás v únoru pořádně zahřejí. Uzenářskou polévku naleznete exkluzivně v prodejnách Náš grunt. 

Jitrnice, jelita, prejt, škvarková pomazánka, sádlo a další tradiční masopustní dobroty od lokálních výrobců na Vás čekají v našich prodejnách! Už se Vám sbíhají sliny? Zastavte se v Našem gruntu a vychutnejte si tradiční Masopust!
Vyhrajte dárkový balíček s produkty Náš grunt
Podělte se s námi o to, která z masopustních specialit Vám nejvíce chutnala. Své odpovědi piště do zpráv na našem Facebooku a nezapomeňte kliknout na „To se mi líbí“, ať Vám neuteče žádná novinka z Našeho gruntu. Dva z Vás získají balíček vybraných produktů z nabídky Náš grunt. Své odpovědi pište do 19. 2. 2016. Držíme palce.
Navštivte prodejny Náš grunt
Seznam prodejen Náš grunt a další skvělé produkty naleznete na webu Náš grunt a na Facebooku.
NÁŠ GRUNT

e-mail: info@nasgrunt.cz
www.nasgrunt.cz
Facebook

Pokud chcete ukončit zasílání novinek, klikněte ZDE

Copyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2018