na úvod
obrazek139

Novinky

ONLINE OBJEDNÁVKA NA VÁNOCE

U našich dodavatelů musíme objednat už brzy a neradi bychom, aby vám nějaká z oblíbených delikates chyběla.

Pro vánoční objednávku klikněte ZDE.

Pro jednodušší rozmýšlení jsme vám připravili nákupní lístek těch nejoblíbenějších dobrot. Stačí vyplnit a případně dopsat něco dalšího, co máte rádi a o zbytek se postaráme my. Můžete si být jistí, že pro vás budeme mít vše připravené a rovnou se začít těšit na letošní Vánoce.

Děkujeme za přízeň, váš Náš grunt:)

Prodejna

V Našem gruntu v Příbrami se na vaší návštěvu se těší Monika, Jitka a Iveta.

Kromě nabídky společné všem prodejnám najdete u nás v Příbrami také řadu potravin od skutečně malých lokálních dodavatelů. Co vše zahrnují a kdy k nám jezdí, jsme pro vás přehledně sepsaly :)

Pondělí: čerstvé mléko a jogurty od paní Cibochové; voňavé uzeniny Hajšo; kozí a ovčí výrobky z Pěnčína, kuřata z farmy Loužná, uzeniny od pana Matka, který má tradiční výrobu; trvanlivé výrobky z vlastního skladu Našeho gruntu

Úterý: čerstvé těstoviny ze semolinové mouky a vajec od pana Jiráčka ze Sedlčan; jogurty, různé druhy sýrů, kefíry a další mléčné výrobky z farmy Vavřinec; jednou za 14 dní jezdíme pro jogurty, čerstvé sýry, tvarohy a hermelíny k paní Hošnové na Šumavu;

Středa: zabijačka a čerstvé vepřové maso od pana Stuchlíka z Bystřice, jednou za 14 dní dostáváme stařené hovězí maso z Rudolce; domácí marmelády;

Čtvrtek: sýry a ovčí produkty z farmy Horní Dvorce; odleželé (stařené) hovězího maso a uzeniny z farmy Rudolec, kde chovají na venkovních pastvinách plemeno Charolais.

Ve čtvrtek a v pátek si vozíme buchty, koláčky, slané koláče a kváskový žitný chleba z kovárny z Kytína. Opravdu je to kovárna, ale paní Alenka je pekařka a kovářka zároveň :)

Samozřejmostí je každý den čerstvé pečivo, kváskový chléb ze Zlivic a sladké pečivo, v pondělí a ve středu pak navíc extra vynikající dorty a sladké pochoutky od paní Petry. Přijďte si vybrat, rádi vás obsloužíme a poradíme ;)

Monika, Jitka a Iveta

 
JAK TO U NÁS VYPADÁ

obrazek139
obrazek139
obrazek139
obrazek139

PŘÍBRAMOTEVÍRACÍ DOBA:

Po - Pá 
7:00 - 17:00
So 8:00 - 12:00

KONTAKT

Dlouhá 142
(vchod do prodejny z Pražské ulice v horní části)
261 01 Příbram
e-mail: pribram@nasgrunt.cz
tel.: 775 346 666
Zobrazit na mapě


návrat zpěthledáme obchodní partnery

hledáme obchodní partnery

Naši dodavatelé


Copyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2016