na úvod
Nezobrazil se Vám e-mail správně? Prosím klidněte ZDE
logo_nas_grunt.jpg 20.1.2016
Doplňte si vitamíny a energii na zimu s Naším gruntem!
V našich prodejnách jsme pro Vás rozšířili stávající nabídku. Nově si můžete přijít pro odlehčené produkty plné zdraví prospěšných látek pro posilnění Vaší imunity, která je v těchto mrazivých dnech zvláště zatížená.
Skvělá a rychlá snídaně - Jáhlová kaše s ovocem
right
Správný den začíná vydatnou snídaní a takovou pro Vás máme nachystanou v Našem gruntu a navíc v lehké a zdravé formě! Nově na našich pultech naleznete Jáhlové kaše od značky Madami, které jsou ke snídani či svačině přímo ideální – rychle načerpáte energii, která Vám dlouho vydrží a to díky vysokému obsahu proteinů, vlákniny, sójové bílkoviny a ovoce. A zapomeňte na cukr, kaše je slazená medem! Velkou předností je také rychlá a snadná příprava – kaši pouze zalijeme horkou vodou či mlékem a podáváme. Dobré ráno a dobrou chuť.
Osvěžení nabité vitamíny - ovocné a zeleninové šťávy Refit
left
Ochutnejte novou řadu nefiltrovaných za studena lisovaných ovocno-zeleninových šťáv Refit, ve kterých je díky šetrnému zpracování zachován maximální obsah zdraví prospěšných látek, přirozená chuť i barva. Vybrat si můžete ze čtyř vynikajících druhů: jablko a máta, jablko, pomeranč, mrkev a zázvor, jablko, mrkev a červená řepa a jablko, brokolice, celer a citrón. Na zdraví!
Zelné saláty a šťáva
right
Věděli jste, že zelí je vitaminová bomba, která čistí organizmus a zažívací trakt, jeho konzumace vede ke snížení váhy a díky vysokému obsahu vitaminu U, C, jodu a další prospěšných látek posiluje imunitu a má blahodárný účinek na lidský organizmus? My ano, proto jsme pro Vás nachystali na prodejnách Náš grunt pestrou nabídku kvalitních Zelných salátů v různých příchutích a navíc i Zelnou šťávu ze Zelárny Lobkowicz.
Zapomeňte na chipsy, zkuste sušené ovoce a zelenina
left
Jsou pro vás klasické chipsy jako droga? Nahraďte tuto mastnou a slanou „pochoutku“ zdravou alternativou - vynikajícím sušeným ovocem a zeleninou z českých sadů od značky Regent Plus. Ochutnejte sušené jablka, hrušky, švestky, červenou řepu nebo mrkev. Díky šetrnému sušení je zachován maximální obsah nutričních hodnot, vlákniny i vitamínů a samozřejmě bez použití konzervantů, barviv a dochucovadel. S námi mlsáte bez výčitek.
Navštivte naše prodejny a načerpejte energii a vitamíny na zimu!
Seznam prodejen Náš grunt a další skvělé produkty naleznete na webu Náš grunt a na www.facebook.com/nasgrunt
NÁŠ GRUNT

e-mail: info@nasgrunt.cz
www.nasgrunt.cz
Facebook

Pokud chcete ukončit zasílání novinek, klikněte ZDE

Copyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2018