na úvod

O společnosti


Společnost Náš grunt, s.r.o., provozovatel konceptu Náš grunt vznikla, jako ryze česká firma s českým kapitálem. V roce 2010 otevřela svůj první kamenný obchod farmářských potravin. Jedná se o první farmářskou prodejnu v ČR budovanou formou uceleného konceptu. 

Prodejny Náš grunt jsou zaměřeny na prodej tradičních českých potravin, především od malých a středních tuzemských výrobců a farmářů

Vznik společnosti odstartovaly 2 myšlenky. Tou první bylo dostat tradiční poctivé potraviny na náš stůl a druhou podpořit malé a střední farmáře a výrobce. Obě tyto myšlenky se spojily právě v konceptu Náš
 grunt.

 

Při startu našeho podnikání jsme zvažovali několik směrů. Ve finále jsme si uvědomili, že na českém trhu není žádný obchod zaměřený právě na české produkty. Naší jednoznačnou prioritou byla kvalita. Velmi nás proto těšilo, když jsme našli podobně smýšlející dodavatele, se kterými se nyní setkáváte v našich prodejnách,“ říká Jiří Málek, jeden ze zakladatelů společnosti.

 

Síť prodejen Náš grunt vzniká kombinací vlastních obchodů a franšíz. První prodejna byla otevřena v Praze 3 na Vinohradech a záhy následovaly regionální prodejny v dalších regionech republiky. Cílem společnosti je rozšířit kamenné prodejny do všech krajů a nejvýznamnějších regionů ČR a podpořit tak odbyt poctivých domácích potravin.

 

Obchody byly do r. 2012 provozovány pod značkou Český grunt. Vzhledem k expanzi společnosti na Moravu a probíhajících jednáních s partnery ze zahraničí vystupují nyní prodejny pod novým názvem Náš grunt. Ten odráží i zvyšující se podíl lokálních dodavatelů v prodejnách.
     Copyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2018